Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 807 - STRESZCZENIE. Tark wyczekuje śmierci teściowej [4.09]

1 min. czytania
03.09.2020 13:57

Streszczenie 807. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tark wyczekuje śmierci teściowej, której stan gwałtownie się pogarsza. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 807 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 807. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 807: Streszczenie epizodu

Streszczenie 807. odcinka "Elif" prezentuje się następująco:

Macide nie skarży się domownikom, chociaż jej samopoczucie się nie poprawia. Tark w napięciu oczekuje na śmierć teściowej. Parla krytykuje Elif, kiedy dziewczynka przychodzi w odwiedziny do chorego Kerema. Şafak zwraca uwagę wracającej z piekarni Jülide. Kobieta dzieli się z nim pieczywem. Ten jest poruszony. Mężczyzna poznaje Melek w sklepie Tülay, dowiaduje się też, że to ona gości u Jülide. Süreyya nie kryje przed Parlą, że wie o jej nocnym wymykaniu się. Ich dyskusję przerywa rozdzierający krzyk Hümeyry, która odkryła właśnie, że jej matka leży nieprzytomna na podłodze. Domownicy wzywają pogotowie.

Elif, odcinek 807: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 807. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 4 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl