Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 806 - STRESZCZENIE. Parla wymyka się na imprezę [3.09]

1 min. czytania
02.09.2020 15:19
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 806. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla, znudzona opieką nad Keremem, postanawia wymknąć się na imprezę. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 806 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 806. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 806: Streszczenie epizodu

Streszczenie 806. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Parla, znudzona opieką nad Keremem, postanawia wymknąć się na imprezę. Wszystko widzi Süreyya, która nie może uwierzyć własnym oczom. Postanawia czuwać przy Keremie. Ten półprzytomny nie zdaje sobie z tego sprawy. Nad ranem, jak gdyby nigdy nic wraca Parla. Süreyya jest zszokowana jej bezczelnością. Natomiast Tülay martwi się długą nieobecnością Veysela. Gdy mężczyzna w końcu wraca, okazuje się, że mimo starań nie udało mu się dowiedzieć niczego o Yahyi.

Elif, odcinek 806: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 806. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 3 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl