Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 805 - STRESZCZENIE. Kerem jest przeziębiony [2.09]

1 min. czytania
01.09.2020 14:13
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 805. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem jest przeziębiony, mimo to przyjeżdża do firmy. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 805 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 805. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 805: Streszczenie epizodu

Streszczenie 805. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Veysel postanawia jechać do Kocaeli - rodzinnego miasta Yahyi. Kerem jest bardzo przeziębiony. Mimo choroby udaje się do firmy. Parla każe mu jednak szybko wracać do domu. Natomiast Süreyya chce podać Keremowi ziołowy wywar, lecz ubiega ją Parla, której zależy na szybkim wyzdrowieniu mężczyzny, by zabrać go na ważną imprezę. Macide jest przekonana, że niedługo umrze.

Elif, odcinek 805: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 805. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 2 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl