Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 803 - STRESZCZENIE. Macide czuje się coraz gorzej [31.08]

1 min. czytania
28.08.2020 14:12
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 803. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Inci nie umie pogodzić się z tym, że Melek nic nie pamięta. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.  

Elif odcinek 803 kadr z serialu
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 803 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 803. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 803: Streszczenie epizodu

Streszczenie 803. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Inci nie może pogodzić się z tym, że Melek nic nie pamięta. Gdy opowiada o wypadku, kobieta wpada w szał i próbuje wybiec z domu. Z trudem udaje się ją zatrzymać. W końcu Melek przypomina sobie, że przebywała w domu Yahyi - kuzyna Leyli. Veysel postanawia ją odnaleźć i wyjaśnić zagadkę. Natomiast Macide czuje się coraz gorzej. Nikt jednak nie wierzy, że powodem są nowe leki. Süreyya wypiera się swojego uczucia do Kemala i postanawia opuścić rezydencję.

Elif, odcinek 803: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 803. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 31 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl