Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 802 - STRESZCZENIE. Elif w gorączce woła mamę [28.08]

1 min. czytania
27.08.2020 13:27
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 802. odcinka "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif w gorączce woła mamę. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.  

Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 802 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 802. odcinek "Elif".   

Elif, odcinek 802: Streszczenie epizodu

Streszczenie 802. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Elif w gorączce woła mamę. Gdy czuje się lepiej, zaczyna opowiadać Süreyyi, że Melek żyje i widziała ją w telewizji. Süreyya nie wie, co ma o tym myśleć. Natomiast Tülay i Veysel wciąż nie wierzą, że Melek stoi przed nimi. Tülay bezskutecznie próbuje przywrócić jej pamięć. Analizując wypadek, małżonkowie nabierają coraz większych podejrzeń. Tymczasem stan zdrowia Macide się nie poprawia.

Elif, odcinek 802: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 802. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 28 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl