Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 801 - STRESZCZENIE. Tülay mdleje na widok Melek [27.08]

1 min. czytania
26.08.2020 14:18
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 801. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tülay mdleje na widok Melek. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 801 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 801. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 801: Streszczenie epizodu

Streszczenie 801. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Jülide czuje ulgę, gdy okazuje się, że z Emirhanem wszystko w porządku. Tülay idzie z Inci odwiedzić chłopca i jego mamę. Na widok Melek traci przytomność. Ona jednak nie pamięta kobiety. Zmieszana zamyka się w pokoju. Jülide nie może uwierzyć, że gości u siebie Melek, o której tyle słyszała. Emirhan przekonuje Melek, by otworzyła drzwi. W tym czasie zjawia się Veysel. Mężczyzna jest zaskoczony tym, co widzi. Elif niespodziewanie dostaje gorączki. Süreyya i Yldiz są bardzo zaniepokojone jej stanem.

Elif, odcinek 801: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 801. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 27 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl