Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 800 - STRESZCZENIE. Hümeyra i Tarik spędzają weekend za miastem [26.08]

1 min. czytania
25.08.2020 14:09
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 800. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Hümeyra i Tarik spędzają romantyczny weekend za miastem. Rana jest wściekła, że jej miejsce zajęła rywalka. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

"Elif" kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 800 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 800. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 800: Streszczenie epizodu

Streszczenie 800. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

W 800. odcinku Hümeyra i Tarik spędzają romantyczny weekend za miastem. Rana jest wściekła, że jej miejsce zajęła rywalka. Wydzwania do kochanka, a gdy to nie przynosi skutku, postanawia się zemścić. Natomiast Kerem dochodzi do wniosku, że niesłusznie posądził szwagra o zdradę Hümeyry. Jülide zostawia Emirhana z Melek. Kiedy okazuje się, że chłopiec zgubił linijkę, opiekunka postanawia zadzwonić do sklepu. Telefon odbiera Tülay, ale połączenie zostaje zerwane. Jülide wraca do domu, bojąc się, że stało się coś złego.

Elif, odcinek 800: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 800. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 26 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl