Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 799 - STRESZCZENIE. Rana jest wściekła na Tarika [25.08]

2 min. czytania
24.08.2020 14:14
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 799. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Jülide zapomina zabrać z domu ciasteczka, które upiekła Melek. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 799 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 799. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 799: Streszczenie epizodu

Streszczenie 799. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

W 799. odcinku Jülide zapomina zabrać z domu ciasteczka, które upiekła Melek. Melek zanosi je więc do sklepu. Tülay jest akurat na zapleczu i nic nie wie o jej wizycie. Gdy Inci i Tülay próbują ciasteczek, nie mogą uwierzyć, że smakują jak te, które niegdyś piekła Melek. Natomiast Tarik stara się przeprosić Ranę. Ta mówi, że wybaczy kochankowi, jeśli ten spędzi z nią weekend poza miastem. Kerem przypadkowo dowiaduje się, że Tarik okłamał Hümeyrę co do planów na weekend. Postanawia go zdemaskować. Jedzie za szwagrem do hotelu, w którym miał on spotkać się z kochanką. Na miejscu jednak zastaje swoją siostrę.

Elif, odcinek 799: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 799. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 25 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl