Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 355 - STRESZCZENIE. Zachos wciąż jest w szoku [01.11]

2 min. czytania
31.10.2022 09:33
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 355. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 355 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 354. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 355 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 355. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Akylas przychodzi do Mirsini z zaskakującą i niespodziewaną propozycją. Ourania chce zaś, by Kriakos zgodził się w końcu na rozwód. On zaś chce doprowadzić do konfrontacji z Alkis. Zachos wciąż jest w szoku na wieść o ciąży Eleni.W tym czasie Violeta rozmawia ze Stamatisem w sprawie Zachariasza. Nikiforos boi się zaś o Asiminę.

Ojciec Grigoris chce za wszelką cenę zrealizować swój plan dotyczący spotkania z ojcem Nikolasem w Marathea. Fotis, Zacharias i Sergios odwiedzają natomiast potajemnie dom Doukasa.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Pierwsza animacja Disneya o dziewczynce z nadwagą. Zaroiło się od komentarzy

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET