Obserwuj w Google News

„Dzikie pszczoły”, odcinek 334 – STRESZCZENIE. Drosso aktorką? [07.10]

2 min. czytania
06.10.2022 10:55
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 334. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 334 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 331. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 334 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 334. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Antigoni przekazuje informację Doukasowi, dotyczące tajnych planów Akylasa. Nikiforos wciąż zajmuje się sprawami lotniska, czym prowokuje Akylasa. Rena zdradza mężczyźnie swoje zamiary po ponownym pojawieniu się Mirsini.

Drosso zaś rozważa propozycję Dakisa. Reżyser zaoferował jej bowiem główną rolę w swoim nadchodącym filmie. Pomysł jednak nie spotyka się z aprobatą Konstantisa. Czy jednak Drosso zostanie aktorką?

Zoe zrobi wszystkie, aby pocieszyć smutnego Lefterisa. Agellos zaś skrzętnie realizuje plan wniknięcia w struktury Avantes. Powrót Babisa wywołują radość wszystkich mieszkańców Dafiani.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Duchy Inishierin“: zwiastun hitu Wenecji z Colinem Farellem. Będzie Oscar? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET