Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 331 - STRESZCZENIE. Kontrowersyjny ślub Konstantisa i Drosso [04.10]

2 min. czytania
03.10.2022 09:59
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 331. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 331 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 331. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca
„Niech to usłyszą”. Pierwsze odcinki serialu

„Dzikie pszczoły”, odcinek 331 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 331. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas prosi Nikiforosa o współpracę. Musi jednak przekonać mężczyznę, że nie popiera działań Akylasa. Konstantis przygotowuje się zaś do ślubu z Drosso. Obawia się jednak, jak na wieść o ożenku zareaguje Mirsini. Kobieta w tym czasie decyduje się lepiej poznać Renę. Dostrzega w niej nową sojuszniczkę. Lambros natomiast nie zgadza się z tym, co robi Aimilia. Ma zamiar odzyskać swoją dawną pozycję. Toliast udaje się do Avantes, aby wreszcie skonfrontować się z Thanasakisem.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  TOP filmy na Netflixie. To szokujące, co oglądają Polacy [TYTUŁY]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET