Obserwuj w Google News

Dzikie pszczoły - odcinek 327 - STRESZCZENIE. Akylas śledzi Korinę i Emilię [22.09]

2 min. czytania
28.09.2022 09:38
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 327. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 327 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 327. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 327 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 327. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Ntounias pomaga Toliasowi w ucieczce. Violetta w tym czasie odwiedza siostry Stamiris, ale nie ma dla nich żadnych dobrych wiadomości. Akylas jest natomiast podekscytowany na myśl, że jego morderczy plan mógł się powieść. Nie może doczekać się rezultatu swojego niecnego planu.

W kawiarni rozchodzi się wiadomość o nowym burmistrzu. Wszyscy plotkują na jego temat. Czy ich zdaniem to odpowiedni wybór na to stanowisko? Emilia i Korina przypadkiem odkrywają, że Akylas od jakiegoś czasu je śledzi. Co zrobią z nowo nabytą wiedzą? Odstraszą mężczyznę czy zaczną sprzedawać mu fałszywe informacje?

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: 

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET