Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 326 - STRESZCZENIE. Plan zamordowania Lambrosa [28.09]

2 min. czytania
27.09.2022 10:07
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 326. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 326 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 326. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 326 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 326. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukasem targają silne emocje. Mężczyzna jest zrozpaczony z powodu sytuacji z udziałem dzieci. Znajduje pocieszenie w ramionach Antigoni, która postanowiła przejąć inicjatywę w tej relacji i dała znać mężczyźnie, że jest w nim zakochana.

Tymczasem Pinelpi wyjawia swoje zamiary względem współpracy z prawnikiem Lousia. Akylas w tym czasie składa zaś Kiriakosowi pewną propozycję nie do odrzucenia. Zachos natomiast wciąż nie daje za wygraną i nadal próbuje rozwikłać zagadkę dalszych losów Orphanidisa. W innej części miasteczka plan zamordowania Lambrosa coraz bardziej się krystalizuje i urzeczywistnia.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Alan Rickman nie tak chciał odejść. Po latach ujawniono jego intymne zapiski

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET