Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 322 - STRESZCZENIE. Nikiforos chce odzyskać stanowisko [23.09]

2 min. czytania
21.09.2022 08:54
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 322. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 322 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 322. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 322 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 322. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nikiforos jest zdeterminowany, żeby odzyskać swoją dawną pozycję w prefekturze. Stanowisko Lambrosa staje się zaś jeszcze bardziej niestabilne, gdy w sądzie nieoczekiwanie zjawia się tajemnicza kobieta z jego przeszłości. Gdy kobieta pojawi się na sali, zeznania Akylasa nieoczekiwanie obiorą zaskakujący obrót.

Zachos w tym samym czasie próbuje poznać coraz więcej szczegółów, związanych ze śmiercią Orfandisa i jego towarzyszy. Gdy Lefteris ma kłopoty, Zoe podejmuje niodpowiedzialną decyzję, by pomóc mu krótkoterminowo. Jej wybór może jednak zaszkodzić mężczyźnie w dłuższym okresie. Peter i Assimina mają natomiast ryzykowny plan uniewinnienia Lambrosa. Czy ich niestandardowy pomysł wypali?

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Woody Allen jednak nie przechodzi na emeryturę. Rzecznik reżysera dementuje doniesienia mediów

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET