Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 319 - STRESZCZENIE. Mirsini walczy ze swoim największym strachem [20.09]

2 min. czytania
16.09.2022 09:41
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 319. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 319 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 319. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 319 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 319. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Mortzos przychodzi do Nikiforosa z pewną propozycją nie do odrzucenia. Którą mężczyzna jednak odrzuca i decyduje się jej nie przyjmować. Pinelopi i Konstantis próbują na niego wpłynąć i namówić do zmiany zdania, ale Nikoforos jest nieugięty. Przyjaciele przekonują go nawet, by wrócił do prefektury, ale on nie chce o tym słyszeć.

Wybory Thanassisa rodzą kolejne problemy dla Toliasa. Jednocześnie Akylas podejmuje samodzielną decyzję, dotyczącą przyszłości burmistrza i jego syna. Mirsini walczy zaś ze swoim najgorszym strachem. Czy wygra w tej nierównej walce z własnym umysłem? W sądzie odbywają się przesłuchania Toliasa, Prokopisa i Proussalisa. Czy ich wersje wydarzeń będą takie same?

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Roman Polański trafi przed sąd za zniesławienie. Oskarża go aktorka, którą miał molestować

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.