Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 317 - STRESZCZENIE. Zachos na tropie [17.09]

Michał Kaczoń
2 min. czytania
15.09.2022 10:47
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 317. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 317 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 317. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 317 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 317. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Zachos próbuje wyjaśnić, dlaczego na Orfandisa i jego towarzyszy został wydany wyrok śmierci. Spotkanie mężczyzny z potężnym przedstawicielem reżimowej władzy ma go doprowadzić do ujawnienia prawdy. Czy spotkanie będzie jednak bezpieczne?

Assimina informuje Petrosa o decyzji, którą podjęła wraz z Nikiforosem. Dotyczy ona dalszych relacji z Sergiosem. W tym samym czasie Meletis zostaje przyłapany przez Korisę, która każe mu podać prawdziwy powód spóźnienia na ślub. Mirsini natomiast znajduje nowego sojusznika, który pomaga jej zdemaskować romans Doukasa.

Zbliża się dzień sądu wojennego. Lambrosa odwiedza nieoczekiwany gość. Czy jego informacje zmienią przebieg rozprawy? Akylas wciąż próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczego kochanka Zoe. Tym razem trop prowadzi go do członków rodziny Megaritis.

 „Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Netflix: najpopularniejszych filmów nie da się oglądać. Dlaczego widzowie wybierają słabe filmy?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.