Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 312 - STRESZCZENIE. Petros chce zabić morderców brata [12.09]

2 min. czytania
09.09.2022 16:57
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 312. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 312 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 312. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 312 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl, streszczenie 312. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Lambros wraca do domu, co wyraźnie cieszy Eleni. Kobieta wie jednak, że najgorsze dopiero nadejdzie. Akylas postanawia wykorzystać lud Diafani, co wpędza Tolliasa w tarapaty. Mirsini chce wiedzieć, co dzieje się z Doukasem, który zmienił swoje zachowanie. Tymczasem Petros chce pomścić śmierć brata i zaczyna szukać jego morderców. Drosso znowu zaczyna grać w teatrze. Podczas spektaklu pośród publiczności widzi Konstantisa i Zoe.

 „Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Naomi Watts w remake’u porażającego austriackiego horroru. Zwiastun „Goodnight Mommy“ [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]