Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 291 - STRESZCZENIE. Lambros kontaktuje się z Eleni [16.08]

2 min. czytania
16.08.2022 07:32
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 291. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 291 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 291. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 291 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 291. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni otrzymuje list od Lambrosa. W wiadomości pojawia się mrożąca krew w żyłach informacja. Okazuje się, że mężczyzna był świadkiem przerażającej zbrodni.

W tym czasie Vaios zostaje przyłapany podczas podsłuchiwania autora tajemniczej wiadomości. Ten zaś otrzymuje dwuznaczną propozycję, za sprawą której będzie mógł wrócić do Dafiani. Zachos znajduje zaś konspiracyjną gazet u jednego z podwładnych, a Lefteris natrafia na listę nazwisk w rzeczach ojca. Wśród nich znajduje się nazwisko Lambrosa. Mężczyzna nie wie jednak, czego dotyczą znalezione dokumenty.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „ W Trójkącie“: obrazoburczy zwiastun i mini-recenzja zwycięzcy Złotej Palmy w Cannes [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty