Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 290 - STRESZCZENIE. Doukas gra w "brudną grę" [15.08]

2 min. czytania
12.08.2022 14:03
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 290. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 290 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 289. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 290 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 290. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Plan Alikasa przynosi oczekiwany skutek. Sędzia, choć początkowo nie jest zbyt chętny, by wymienić ławniczkę podczas procesu Doukasa, fiinalnie zgadza się na tę propozycję. Sam oskarżony, namówiony przez żoną, postanwia podjąć wtedy „brudną grę” w sądzie. Zrobi wszystko dla odzyskania wolności.

Korina wyjawia zaś rodzinie prawdę o romansie Meletisa z kuzynką. Mężczyzna chce zaś zachować swój sekretny pokój, w którym trzyma rzeczy po swoim związku z Pinelopli. Oczekuje od blskich akceptacji jego nietypowego postępowania.  

Petros pyta tymczasem Assiminę, czy pójdzie z nim na randkę. Lefteris przekazuje Drosso rękopis własnej sztuki, prosząc ją o jej opinię. Składa jej też nieoczekiwaną propozycję. W tym samym czasie Vaios prowadzi uważną obserwację Lambrosa, gdy ten idzie na spokanie z Anthi.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „W Trójkącie“: obrazoburczy zwiastun i mini-recenzja zwycięzcy Złotej Palmy w Cannes [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty