Obserwuj w Google News

"Dzikie pszczoły" - odcinek 137 - STRESZCZENIE. Brak winnych w sprawie [12.01.22]

2 min. czytania
11.01.2022 12:30
Zareaguj Reakcja

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 137. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 137 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 137. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Dzikie pszczoły”, odcinek 137 – STRESZCZENIE

Streszczenie 137. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Prokurator nie potrafi wskazać winnego w sprawie. Poszlaki prowadzą donikąd, a nikt nie przyznaje się do popełnienia zbrodni. Policjanci zjawiają się więc w domu Nestorasa i proszą o rozmowę z Thomasem. Drosso w tym samym czasie spotyka się z Assiminą. Ich relacje wciąż są napięte.

Meletis natomiast prosi Kleomenisa, aby ten sprzedał mu swoje pole. Ten ma jedna inne plany na wykorzystanie ziemi. Lambros znów stara się rozmawiać z Eleni. Próbuje namówić kobietę, by wyznała, kto zmusił ją do oddania się w ręce stróżów prawa.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Emily w Paryżu” wznowiona na dwa kolejne sezony. Netflix nagradza fanów

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP

Nowe seriale komediowe: TOP 10 produkcji, których nie znacie, a powinniście [ZDJĘCIA]