Obserwuj w Google News

Netflix skasował kolejny popularny serial. "Dziedzictwo Jowisza" nie doczeka się 2. sezonu

1 min. czytania
07.06.2021 11:20
Zareaguj Reakcja

"Dziedzictwo Jowisza" skasowane po zaledwie jednym sezonie. Serial superbohaterski Netflixa nie doczeka się kontynuacji, ale to uniwersum jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa. Co wiemy o spin-offie "Dziedzictwa Jowisza"?

Netflix skasował kolejny popularny serial. "Dziedzictwo Jowisza" nie doczeka się 2. sezonu
fot. Steve Wilkie/Netflix

"Dziedzictwo Jowisza" to nowy serial Netflixa z gatunku superhero. Produkcja miała być nową propozycją dla fanów "Daredevila", "Punishera" i reszty zgrai ze stajni Marvela. Tak się jednak nie stało i platforma postanowiła skasować serial.

Netflix podaje nowości na czerwiec 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

"Dziedzictwo Jowisza" skasowane - 2. sezon nie powstanie

Jak podaje The Hollywood Reporter, Netflix nie ujawnił informacji dotyczących powodu swojej decyzji. Spekuluje się jednak, że decyzja o anulacji podyktowana była słabymi recenzjami i ocenami, które zgarniał serial.

Zgodnie ze statystykami Nielsena, "Dziedzictwo Jowisza" cieszyło się popularnością porównywalną do wielkiego hitu Netflixa - "Cień i kość". Zatem brak zainteresowania ze strony widzów zdecydowanie nie był problemem. Mamy jednak dobre wieści dla miłośników tego uniwersum - oficjalnie zamówiono spin-off "Dziedzictwa Jowisza", który będzie ekranizacją komiksu Marka Millara "Supercrooks" i skupi się na losach superzłoczyńców. Pozostałe szczegóły związane z projektem nie zostały jeszcze ujawnione. 

Redakcja poleca
10 seriali Netflixa, które skasowano zbyt wcześnie. Których najbardziej nam żal?

RadipZET.pl/Hollywoodreporter.com