Obserwuj w Google News

Dominika Kluźniak w żałobie. Gwiazda "M jak miłość" straciła brata

2 min. czytania
14.09.2020 13:36
Zareaguj Reakcja

Dominika Kluźniak jest w żałobie. Jak donosi "Dobry Tydzień" gwiazda straciła młodszego brata, który zmarł nagle. Aktorka była bardzo zżyta ze swoim bratem.

Dominika Kluźniak
fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Dominika Kluźniak mierzy się właśnie z ogromną tragedią. Jak donosi "Dobry Tydzień" gwiazda straciła młodszego brata, który zmarł nagle.

"Znana z "M jak miłość" Dominika Kluźniak (40 l.) jest pogrążona w żałobie. Zmarł jej młodszy brat, Jakub. Osierocił trzy córki" - donosi "Dobry Tydzień". Mimo że śmierć brata bardzo wstrząsnęła aktorką, gwiazda nie zdecydowała się wziąć wolnego w Teatrze Narodowym, w którym gra na co dzień.

EN_01208697_0020
fot. Jacek Domiński/ East News

Dominika Kluźniak w żałobie. Gwiazda "M jak miłość" straciła młodszego brata

"Śmierć brata bardzo nią wstrząsnęła. Mimo żałoby nie wzięła jednak wolnego z pracy w Teatrze Narodowym, tylko wystąpiła w przedstawieniach "Letników", gdzie gra dużą rolę"- czytamy.

Młodszy brat Dominiki Kluźniak mieszkał we Wrocławiu. Rodzeństwo było ze sobą bardzo zżyte. To właśnie młodszy brat miał wspierać Dominikę po rozstaniu z mężem - Bartoszem Głogowskim.

Dominika Kluźniak w 2003 roku skończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Po studiach związała się z warszawskim Teatrem Dramatycznym. W 2007 zagrała tam Pippi w „Pippi Pończoszanka” w warszawskim Teatrze Dramatycznym, za co została nagrodzona Felixem Warszawskim i Nagrodą im.  Aleksandra Zelwerowicza za sezon 2007/2008 – przyznawaną przez redakcję miesięcznika "Teatr".

Poza rolami teatralnymi Dominika Kluźniak na swoim koncie ma wiele ról filmowych i serialowych. Fani mogli ją oglądać w takich produkcjach jak m.in. "Tylko mnie kochaj", "Lejdis", "Kochaj i tańcz","Zabawa zabawa" oraz "Psy 3. W imię zasad".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl