Obserwuj w Google News

"Dom z papieru", 5. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]

2 min. czytania
18.02.2021 15:10
Zareaguj Reakcja

"Dom z papieru" powróci na Netflix z 5. sezonem. Co już wiemy o nowych odcinkach? O czym opowie 5. sezon "Domu z papieru" i kiedy odbędzie się premiera? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie dostępne informacje o 5. sezonie "Domu z papieru".

"Dom z papieru", 5. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]
fot. Tamara Arranz Ramos/ materiały prasowe Netflix

"Dom z papieru" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii Netflixa. Produkcja doczekała się już 4 sezonów i powróci do nas z jeszcze jednym. Co już wiemy o 5. sezonie "La Casa de Papel"? Jak wygląda obsada? Kiedy odbędzie się premiera 5. sezonu serialu "Dom z papieru"? Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Uwaga! Artykuł zawiera wszystkie DOTYCHCZAS dostępne informacje o 5. sezonie "Domu z papieru". Jego treść będzie na bieżąco aktualizowana.

"Dom z papieru" 5. sezon - obsada

W 5. sezonie "Domu z papieru" powrócą: Úrsula Coberó jako Tokio, Álvaro Morte jako Profesor, Itziar Ituño jako Lizbona, Miguel Herrán jako Rio, Jaime Lorente jako Denver, Esther Acebo jako Sztokholm, Enrique Arce jako Arturo, Darko Peric jako Helsinki, Hovik Keuchkerian jako Bogota, Luka Peros jako Marsylia, Rodrigo de la Serna jako Palermo, Najwa Nimri jako Inspektor Sierra, José Manuel Poga jako Gandia, a także Pedro Alonso w roli Berlina.

Do obsady dołączyli również Patrick Criado i Miguel Ángel Silvestre. Na obecną chwilę nie wiadomo, w kogo wcielą się aktorzy. Spekuluje się jednak, że Silvestre zagra nowego przeciwnika Profesora.

Redakcja poleca

"Dom z papieru" 5. sezon - fabuła

Fabuła 5. sezonu "Domu z papieru" utrzymywana jest w ścisłej tajemnicy. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie to najbardziej emocjonujący sezon, gdyż zobaczymy zwieńczenie ataku na Bank Hiszpanii. Sugerowano również, że kolejni bohaterowie pożegnają się z życiem, a Inspektor Sierra dołączy do ekipy Profesora.

"Dom z papieru" 5. sezon - zwiastun

Na obecną chwilę nie udostępniono zwiastuna 5. sezonu "Domu z papieru"

Redakcja poleca

"Dom z papieru" 5. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Data premiery 5. sezonu "Domu z papieru" nie jest obecnie znana. Zdjęcia ruszyły w sierpniu 2020 roku i wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki "La Casa de Papel" zawitają w bibliotece Netflixa jeszcze w 2021 roku.

"Dom z papieru" - będzie 6. sezon?

Niestety potwierdzono, że 6. sezon "Domu z papieru" nie powstanie. 5. seria będzie już ostatnią.

Najpopularniejsze seriale ostatnich lat. Widzieliście je wszystkie?