Obserwuj w Google News

"Dom smoka": HBO publikuje pierwsze oficjalne zdjęcia prequelu "Gry o tron" [FOTO]

2 min. czytania
06.05.2021 13:41
Zareaguj Reakcja

"Dom smoka" to zapowiadany od miesięcy prequel "Gry o tron". Poznaliśmy już dużą część obsady. HBO udostępniło pierwsze zdjęcia z planu. Kogo możemy na nich zobaczyć? Podajemy szczegóły.

George R.R.Martin
fot. Liam McBurney/Press Association/East News

"Dom smoka": HBO publikuje pierwsze oficjalne zdjęcia prequelu "Gry o tron". Serial, na który czekają szczególnie fani kultowej "Gry o tron", nabiera coraz więcej kolorów. Z każdym tygodniem poznajemy kolejne szczegóły dotyczące produkcji "House of the Dragon". Jest to opowieść o losach rodu Targaryenów. HBO opublikowało pierwsze zdjęcia z planu. 

Zobacz także:  "Dom smoka": gwiazdor serialu "Wąż" w obsadzie prequela "Gry o tron". Kogo zagra? [FOTO]

"Dom smoka": HBO publikuje pierwsze oficjalne zdjęcia prequelu "Gry o tron" [FOTO]

Do premiery serialu "Dom smoka" pozostało jeszcze trochę czasu, jednak HBO już teraz udostępnia konkretne szczegóły. Obecnie trwają prace na planie serialu, gdzie aktorzy w pocie czoła pracują nad pierwszymi epizodami. HBO postanowiło pokazać, jak wyglądają oni w pełnej charakteryzacji. Dzięki temu możemy sobie wyobrazić Matta Smitha, Olivię Cooke czy Rhys Ifansa w swoich rolach. 

W rolach głównych zobaczymy: Emmę D'Arcy (jako księżniczkę Rhaenyrę Targaryen), Matta Smitha (jako Daemona Targaryena), Steve'a Toussainta (jako Lorda Corlysa Velaryona), Olivię Cooke (jako Alicent Hightower), Rhysa Ifansa (jako Otto Hughtowera).

Redakcja poleca

Akcja serialu "Dom smoka" rozgrywa się setki lat przed wydarzeniami z "Gry o tron". Fabuła skupia się na historii rodu Targaryenów.

"Dom smoka": kiedy premiera na HBO i HBO GO?

Serial "Dom smoka" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Wiadomo, że serial pojawi się na antenie HBO w 2022 roku.

Zobacz także: Uniwersum "Gry o tron" poszerza się o kolejne seriale. George R. R. Martin z kontraktem HBO

Aktorzy, którzy odrzucili rolę w "Grze o tron". Żałują swojej decyzji?

RadioZET.pl