Obserwuj w Google News

"Dexter" dostanie lepszy finał? Twórcy chcą naprawić zakończenie

2 min. czytania
19.10.2020 11:31
Zareaguj Reakcja

"Dexter" dostanie lepszy finał? Twórcy chcą naprawić zakończenie, które nie spodobało się wielu fanom serialu. Co wiadomo o nowym sezonie "Dextera"?

Michael C. Hall
fot. Polaris/East News

"Dexter" dostanie lepszy finał? Twórcy chcą naprawić zakończenie. Serial "Dexter" był emitowany w latach 2006-2013, łącznie powstało osiem sezonów. To już pewne, że zostanie nakręcona kontynuacja. Wiele mówi się o tym, że produkcja ma otrzymać lepsze zakończenie. Przypominamy, że fani serialu nie byli zadowoleni z tego, jak zamknięto wątek głównego bohatera. Co się wydarzy w nowych epizodach?

Zobacz także: „Dexter” wraca na ekrany. Serial Showtime z nowymi odcinkami

"Dexter" dostanie lepszy finał? Twórcy chcą naprawić zakończenie

'Dexter" powróci z nowymi odcinkami. To informacja, która pojawiła się w połowie października. Fani produkcji zaczęli się zastanawiać nad tym, czy tym razem "Dexter" otrzyma lepsze zakończenie. Głos w tej sprawie zabrał showrunner, Clyde Phillips. Wyznał on, że twórcy produkcji bardzo chcą naprawić finałową scenę. 

Przypominamy, że finał 8. sezonu "Dextera" był jednym z najszerzej komentowanych. Do tego stopnia, że jest na topie rankingów najgorszych zakończeń seriali. 

Serial będzie odzwierciedlać upływ czasu. Jeśli chodzi o zakończenie, to nie będzie przypominało oryginalnego finału. To świetna okazja, aby napisać drugi finał - powiedział Clyde Phillips w rozmowie z TVLine.

Twórca "Dextera" zaznaczył jednak, że finał serialu z 2013 roku nie jest powodem, dla którego postanowiono reaktywować "Dextera".

"Dexter": kiedy premiera nowych odcinków?

"Dexter" otrzyma nowe odcinki. Mają mieć one premierę jesienią 2021 roku. Zdjęcia mają się rozpocząć zimą 2020 roku. Na razie szczegóły dotyczące obsady i fabuły nie są znane.

Zobacz także:  Seriale podobne do "Dextera". 5 seriali o seryjnych mordercach, które musisz obejrzeć [LISTA] 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl