Obserwuj w Google News

Czerwona królowa, odcinek 7 - STRESZCZENIE. Zbarski oświadcza się Reginie! [20.10]

2 min. czytania
07.10.2020 14:19
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 7. odcinka serialu "Czerwona królowa" znajdziecie poniżej. W najnowszym odcinku Regina odbędzie ważną rozmowę z byłym ukochanym. Czeka ją także niespodzianka od Zbarskiego. Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Przeczytajcie streszczenie 7. odcinka.

Czerwona królowa, odcinek 7 - STRESZCZENIE
fot. Youtube/FILM.UA Group

"Czerwona królowa", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Jak potoczą się dalsze losy Reginy? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Czerwonej królowej" i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Czerwona królowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czerwona królowa, odcinek 7 - streszczenie

Streszczenie 7. odcinka serialu "Czerwona królowa" prezentuje się następująco:

Regina rozmawia z Władimirem. Opowiada byłemu ukochanemu o ostatnich latach swojego życia. Ten przyznaje, że o niczym nie miał pojęcia, gdyż jego życiem zawładnęła praca. Regina postanawia mu wybaczyć. Edmond Rothschild wyznaje Marinie, że ją kocha. Ta gotowa jest zostać w Paryżu, jednak o wszystkim dowiaduje się opiekunka modelek. Dziewczyny wracają do kraju i wszystkie otrzymują zaproszenie na rozmowę z KGB. Tymczasem Lew Zbarski, owładnięty miłością do Reginy, wnosi pozew o rozwód. Następnie oświadcza się ukochanej.

Czerwona królowa, odcinek 7 - gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Czerwona królowa" będzie można obejrzeć we wtorek 20 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.40 na kanale TVP 2. Serial "Czerwona królowa" dostępny jest również na internetowej platformie TVP VOD. 

Więcej informacji na temat serialu "Czerwona królowa":

RadioZET.pl/ Światseriali.interia.pl

Te seriale Netflixa nie będą kontynuowane. Lista jest długa. Co anulowano w 2020 roku?