Obserwuj w Google News

Czerwona królowa, odcinek 6 - STRESZCZENIE. Regina wyjeżdża do Paryża [13.10]

1 min. czytania
30.09.2020 12:06
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 6. odcinka serialu "Czerwona królowa" znajdziecie poniżej. W najnowszym odcinku Regina wyruszy na pokaz mody do Paryża. Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Przeczytajcie streszczenie 6. odcinka.

Czerwona królowa, odcinek 6 - STRESZCZENIE
fot. Youtube/FILM.UA Group

"Czerwona królowa", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Jak potoczą się dalsze losy Reginy? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Czerwonej królowej" i o której godzinie? Streszczamy 6. odcinek serialu "Czerwona królowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czerwona królowa, odcinek 6 - streszczenie

Streszczenie 6. odcinka serialu "Czerwona królowa" prezentuje się następująco:

W domu mody trwają przygotowania do wyjazdu do Paryża. Gdy Komitet Rejonowy Partii zatwierdza listę modelek biorących udział w pokazie, brakuje na nim nazwiska Reginy. Wszystko rzecz jasna przez jej zachowanie i poglądy, które budzą niepokój władzy. Ostatecznie, decyzją Nikity Chruszczowa, Regina dołącza do grupy modelek i wyjeżdża na pokaz do Paryża. W stolicy Francji dziewczyna odnosi kolejny sukces, a jej przyjaciółka poznaje milionera Edmonda Rotschilda. Na Reginę również czeka niespodziewane spotkanie.

Czerwona królowa, odcinek 6 - gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek serialu "Czerwona królowa" będzie można obejrzeć we wtorek 13 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.40 na kanale TVP 2. Serial "Czerwona królowa" dostępny jest również na internetowej platformie TVP VOD. 

Więcej informacji na temat serialu "Czerwona królowa":

RadioZET.pl/ Światseriali.interia.pl

"Król": zwiastun nowego serialu na bazie prozy Szczepana Twardocha