Obserwuj w Google News

Czerwona królowa, odcinek 5 - STRESZCZENIE. Regina rozkochuje w sobie Zbarskiego [06.10]

2 min. czytania
23.09.2020 11:15
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 5. odcinka serialu "Czerwona królowa" znajdziecie poniżej. W najnowszym epizodzie Regina na dobre rozpocznie karierę modelki. Dziewczyna nawiąże nową przyjaźń i... zdobędzie serce Lwa Zbarskiego! Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Przeczytajcie streszczenie 5. odcinka.

Czerwona królowa, odcinek 5 - STRESZCZENIE
fot. Youtube/FILM.UA Group

"Czerwona królowa", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Jak potoczą się dalsze losy Reginy? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Czerwonej królowej" i o której godzinie? Streszczamy 5. odcinek serialu "Czerwona królowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czerwona królowa, odcinek 5 - streszczenie

Streszczenie 5. odcinka serialu "Czerwona królowa" prezentuje się następująco:

Za sprawą Wiery Arałowej, Regina poznaje Lilę Brik. Kobiety szybko się zaprzyjaźniają, a Lila radzi Reginie jak uwieść Lwa Zbarskiego. Jednocześnie Regina skrupulatnie przygotowuje się do swojego pierwszego pokazu. Choć zalicza niewielką wpadkę, na wybiegu prezentuje się wyśmienicie. Oczarowany Zbarski zaprasza Reginę na kolację, jednak ona - za radą nowej przyjaciółki - odmawia. Mężczyzna się jednak nie poddaje. Jest gotów paść przed nią na kolana. Dziewczyna ostatecznie się zgadza, jednak stawia pewien warunek.

Czerwona królowa, odcinek 5 - gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu "Czerwona królowa" będzie można obejrzeć we wtorek 6 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.40 na kanale TVP 2. Serial "Czerwona królowa" dostępny jest również na internetowej platformie TVP VOD. 

Więcej informacji na temat serialu "Czerwona królowa":

RadioZET.pl/ Światseriali.interia.pl

Mayday - OBSADA: kto gra w serialu Polsatu i o czym jest? [STRESZCZENIE]