Obserwuj w Google News

Czerwona królowa, odcinek 4 - STRESZCZENIE. Regina rozpoczyna karierę modelki [29.09]

2 min. czytania
21.09.2020 10:43
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 4. odcinka serialu "Czerwona królowa" znajdziecie poniżej. W najnowszym epizodzie życie Reginy znów wywróci się do góry nogami. Dziewczyna spotka się z nowym obiektem swoich westchnień, a także postanowi odmienić swoje życie. Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Przeczytajcie streszczenie 4. odcinka.

Czerwona królowa, odcinek 4 - STRESZCZENIE
fot. Youtube/FILM.UA Group

"Czerwona królowa", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Jak potoczą się dalsze losy Reginy? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Czerwonej królowej" i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu "Czerwona królowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czerwona królowa, odcinek 4 - streszczenie

Streszczenie 4. odcinka serialu "Czerwona królowa" prezentuje się następująco:

Regina jest oczarowana Lwem Zbarskim, w związku z czym podejmuje naukę malarstwa i grafiki. Nie mogąc przestać myśleć o mężczyźnie, prosi przyjaciółkę by ich sobie przedstawiła. Jednak gdy dochodzi do upragnionego spotkania, nic nie toczy się po myśli Reginy. Dziewczyna postanawia odmienić swoje życie i rzucić zawód księgowej. Udaje się do domu mody z myślą, że Wiera Arałowa otworzy przed nią drzwi do nowej kariery.

Czerwona królowa, odcinek 4 - gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu "Czerwona królowa" będzie można obejrzeć we wtorek, 29 września 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.50 na kanale TVP 2. Serial "Czerwona królowa" dostępny jest również na internetowej platformie TVP VOD. 

Więcej informacji na temat serialu "Czerwona królowa":

RadioZET.pl/ Światseriali.interia.pl

„WandaVision” – zwiastun nowego serialu Marvela na Disney+