Obserwuj w Google News

Czerwona królowa, odcinek 3 - STRESZCZENIE. Regina usunie ciążę! [22.09]

2 min. czytania
15.09.2020 17:28
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 3. odcinka serialu "Czerwona królowa" znajdziecie poniżej. W najnowszym epizodzie czekają nas kolejne zmiany w życiu Reginy. Dziewczyna podejmie trudną decyzję, zawrze nowe znaczące znajomości oraz otworzy się na świat mody. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Przeczytajcie streszczenie 3. odcinka.

Czerwona królowa, odcinek 3 - STRESZCZENIE
fot. Youtube/FILM.UA Group

"Czerwona królowa", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Jak potoczą się dalsze losy Reginy? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Czerwonej królowej" i o której godzinie? Streszczamy 3. odcinek serialu "Czerwona królowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czerwona królowa, odcinek 3 - streszczenie

Streszczenie 3. odcinka serialu "Czerwona królowa" prezentuje się następująco:

Tatiana przekonuje Reginę, że urodzenie dziecka zniszczy jej życie. Choć dziewczyna chce urodzić, zdaje sobie sprawę, że zostanie wyrzucona z uczelni i straci środki do życia. Z pomocą przyjaciółki dokonuje nielegalnego zabiegu. Następnie wyprowadza się od Augusty zrywając z nią wszelkie kontakty. W drodze do domu zostaje napadnięta, jednak z pomocą przychodzi jej czarnoskóry pół-Amerykanin imieniem James. Trafiają do aresztu, z którego wyciąga ich matka mężczyzny. Okazuje się nią być Wiera Arałowa - znana postać w świecie radzieckiej mody. Po wyrzuceniu z Komsomołu, Regina otrzymuje od Wiery propozycję pracy. Odrzuca ją jednak. Gdy do Moskwy przybywa legendarny projektant Christian Dior, dziewczyna postawia zdobyć bilety na pokaz. W ten sposób poznaje artystę Lwa Zbarskiego.

Czerwona królowa, odcinek 3 - gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "Czerwona królowa" będzie można obejrzeć we wtorek, 22 września 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.40 na kanale TVP 2. Serial "Czerwona królowa" dostępny jest również na internetowej platformie TVP VOD. 

Więcej informacji na temat serialu "Czerwona królowa":

RadioZET.pl/ Historia.org.pl

„The Mandalorian” – pełen akcji zwiastun 2. sezonu