Obserwuj w Google News

Czerwona królowa, odcinek 2 - STRESZCZENIE. Regina w ciąży! [15.09]

2 min. czytania
10.09.2020 13:43
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 2. odcinka serialu "Czerwona królowa" znajdziecie poniżej. W najnowszym epizodzie wydarzy się naprawdę wiele. Relacja Reginy z Wołodią rozwinie się bardzo dynamicznie. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Przeczytajcie streszczenie 2. odcinka.

Czerwona królowa, odcinek 2 - STRESZCZENIE
fot. Youtube/FILM.UA Group

"Czerwona królowa", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Jak potoczą się losy głównej bohaterki? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Czerwonej królowej" i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "Czerwona królowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czerwona królowa, odcinek 2 - streszczenie

Streszczenie 2. odcinka serialu "Czerwona królowa" prezentuje się następująco:

Regina zaprzyjaźnia się z Augustą, która uczy ją francuskiego i panującej w stolicy etykiety. Regina postanawia rozpocząć studia na Wszechrosyjskim Państwowym Uniwersytecie Kinematografii im. S.A. Gierasimowa. Zaprzyjaźnia się z Tatianą i zamieszkuje w akademiku. Nawiązuje przyjaźń z Wołodią, wnukiem Augusty, który odkrywa jej sekret. Młodzi zakochują się w sobie. Wołodia często wyjeżdza, a Regina odkrywa, że wraz z ojcem jest funkcjonariuszem KGB. Regina zachodzi w ciążę i w rozpaczy ucieka do Leningradu, gdzie spotyka ojca Wołodii. Ten zakazuje romansu młodych i rozkazuje Reginie przerwać ciążę.

Czerwona królowa, odcinek 2 - gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Czerwona królowa" będzie można obejrzeć we wtorek, 15 września 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.50 na kanale TVP 2. Serial "Czerwona królowa" dostępny jest również na internetowej platformie TVP VOD. 

Więcej informacji na temat serialu "Czerwona królowa":

RadioZET.pl/ Expressbydgoski.pl