Obserwuj w Google News

Conchata Farrell nie żyje. Gwiazda serialu "Dwóch i pół" miała 77 lat

2 min. czytania
14.10.2020 09:14

Conchata Farrell nie żyje. Aktorka znana z serialu komediowego "Dwóch i pół" odeszła w wieku 77 lal. Smutną informacją podzielił się mąż aktorki.

Conchata Farrell
fot. Michael Germana/Everett Collection/East News

Conchata Farrell nie żyje. Aktorka podbiła serca widzów rolą gosposi w serialu "Dwóch i pół". O jej śmierci poinformowała jej rodzina. Jak donosi "Deadline" - Farrell chorowała od wielu miesięcy, w ostatnim czasie przeszła zawał. Zamarła w szpitalu w Sherman Oaks w Kalifornii.

Zobacz także:  Margaret Nolan nie żyje. Gwiazda filmu o Bondzie miała 76 lat 

Conchata Farrell nie żyje. Aktorka 'Dwóch i pół" miała 77 lat

Conchata Farrell od wielu miesięcy była w złym stanie zdrowia. Aktorka przeszła rozległy zawał serca w maju 2020 roku, następnie Farrell umieszczono pod respiratorem. Wcześniej miała problemy z nerkami. Jej rodzina wyraziła ubolewanie, że z powodu pandemii koronawirusa w dużej mierze nie mogła jej wspierać w szpitalu. Aktorka odeszła 12 października. Jak podaje "Deadline" - przyczyną śmierci były komplikacje po zatrzymaniu krążenia.

Conchata Farrell urodziła się w 1943 roku w stanie Wirginia. Debiut aktorski zaliczyła w 1974 roku. Zagrała w takich serialach i filmach jak: "The Ranch", "Grace i Frankie", "Dzika rodzinka","Krampus. Duch Świąt", "Erin Brockovich"  czy "Edward Nożycoręki". Aktorka była wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród Emmy.

Największą popularność przyniosła jej rola Berty w serialu "Dwóch i pół", gdzie występowała w latach 2003-2015. Aktorzy, z którymi współpracowała, nie potrafią ukryć smutku. Na Twitterze pożegnał ją m.in. Charlie Sheen.

Zobacz także:  Armelia McQueen nie żyje. Gwiazda "Uwierz w ducha" zmarła w wieku 68 lat 

RadioZET.pl/Deadline/Onet.pl