Obserwuj w Google News

Netflix kasuje serial po jednym sezonie. Produkcja otrzymała prestiżową statuetkę Emmy

1 min. czytania
23.09.2020 13:18
Zareaguj Reakcja

Netflix ogłosił koniec serialu "Ciemny kryształ: Czas buntu". Produkcja przypadła do gustu widzom i została nagrodzona statuetką Emmy. Jaki jest powód tej decyzji?

Netflix kasuje serial
fot. Materiały prasowe Netflix

"Ciemny kryształ: Czas buntu": Netflix kasuje serial po jednym sezonie. Produkcja otrzymała Emmy, a to nie byle jaka nagroda w świecie seriali. Jaki jest powód rezygnacji z cenionego przez krytyków serialu? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Barbarzyńcy": Netflix prezentuje zwiastun krwawego serialu historycznego 

"Ciemny kryształ: Czas buntu": Netflix kasuje serial po jednym sezonie

"Ciemny kryształ: Czas buntu" to serial, który zadebiutował na Netflixie w sierpniu 2019 roku. Składał się on z dziesięciu godzinnych odcinków. To już pewne, że historia zakończy się na jednym sezonie. We wrześniu 2020 roku produkcja została nagrodzona prestiżową statuetką Emmy, nazywaną w branży "serialowym Oscarem". W specjalnym oświadczeniu podziękowano fanom za śledzenie tej opowieści. Dodano, że twórcy szukają innego sposobu na dokończenie historii.

"Ciemny kryształ: Czas buntu": o czym jest anulowany serial Netflixa?

"Ciemny kryształ: Czas buntu" to prequel filmu Jima Hensona z 1983 roku. Akcja rozgrywa się na planecie Thra. Trójka Gelflingów wyrusza w podróż, aby wzniecić powstanie i ocalić świat przed zagładą.

Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu Netflixa:

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  "La Révolution": Netflix zapowiada serial o alternatywnej wersji rewolucji francuskiej 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl