Obserwuj w Google News

Laleczka Chucky powraca w niepokojącym i zabawnym zwiastunie serialu [WIDEO]

2 min. czytania
26.07.2021 06:34
Zareaguj Reakcja

Laleczka Chucky znowu zabija! Tym razem w pierwszym zwiastunie nadchodzącego serialu, który będzie kontynuacją popularnej serii horrorów.

Narzeczona laleczki Chucky - kadr z filmu
fot. Mary Evans Picture Library/East News

"Chucky" - to bezpośrednia serialowa kontynuacja slasherów Dona Manciniego. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowych przygód morderczej zabawki. Co zaprezentowano w zapowiedzi?

"Chucky" - zwiastun serialowej kontynuacji Laleczki Chucky

Chociaż w 2019 roku w kinach można było oglądać reboot "Laleczki Chucky" z Markiem Hamillem w roli tytułowej, bohater oryginalnej serii horrorów żyje, ma się dobrze i wciąż zabija. Tym razem swoich ofiar będzie szukał na małym ekranie.

Redakcja poleca

Podczas panelu na Comic-Con@Home 2021 - internetowej wersji konwentu San Diego Comic Con, zadebiutował pierwszy zwiastun długo wyczekiwanej produkcji o zabawce, w której zamieszkał duch seryjnego mordercy. Fani serii mają okazję zobaczyć Chucky'ego w akcji oraz zapoznać się z fabułą serialu.

Oglądaj

Zwiastun jest uzupełnieniem dotychczas publikowanych przez twórców teaserów. Dzięki nowej zapowiedzi możemy dowiedzieć się, jak będzie wyglądała relacja Chucky'ego z jego nowym kompanem. W trailerze poznajemy Jake'a Webbera (Zackary Arthur), który kupuje sławetną zabójczą lalkę na garażowej wyprzedaży. Gdy Chucky zaczyna wpadać w morderczy amok, chłopak powoli zaczyna tracić zmysły. Wygląda na to, że fani filmów o zabójczej lalce będą zadowoleni. Zwiastun obiecuje charakterystyczny klimat serii - połączenie niepokojących momentów z bardzo komediowymi elementami.

Redakcja poleca

"Chucky" - kiedy premiera?

Za produkcję odpowiada twórca oryginalnej serii - Don Mancini. W serialu wystąpili Zackary Arthur (Jake), Teo Briones (Junior Webber), Alyvia Alyn Lind (Lexy Taylor) i Björgvin Arnarson (Devon Lopez). Do obsady powrócili również aktorzy znani z filmów o Chuckym - Alex Vincent (Andy Barclay), Christine Elise McCarthy (Kyle), Fiona Dourif (Nica Pierce), Jennifer Tilly (Tiffany Valentine) oraz oczywiście Brad Dourif dubbingujący tytułowego bohatera. Serial "Chucky" zadebiutuje na stacji Syfy już 12 października 2021 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do Polski.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube