Obserwuj w Google News

"BrzydUla": To już pewne, kto zagra nowego Marka. Czy Ula zdradzi męża? [FOTO]

2 min. czytania
15.09.2021 12:20
Zareaguj Reakcja

"BrzydUla" to jeden z ulubionych seriali Polaków. W najnowszych epizodach w telenoweli pojawi się nowy bohater, który poniekąd może zastąpić... Marka Dobrzańskiego. Czy to oznacza kolejny romans Uli? I kim będzie nowa postać oraz kto się w nią wcieli? Ujawniamy szczegóły.

BrzydUla
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla": To już pewne, kto zagra nowego Marka. A właściwie to nowego pracownika firmy Febo & Dobrzański. Jak zdradza portal swiatseriali.interia.pl - ma to być kluczowa postać, która pojawi się w momencie, gdy Marek wyjdzie do Włoch. Co już wiadomo?

Zobacz także:  BrzydUla 2 - odcinek 165 - STRESZCZENIE. Marek zazdrosny o Kryspina! [16.09]

"BrzydUla": To już pewne, kto zagra nowego Marka. Czy Ula zdradzi męża? [FOTO]

Serial "BrzydUla" doczekał się kolejnego sezonu. Nowe odcinki są transmitowane na antenie TVN7. Okazuje się, że przygotowano wiele emocjonujących wątków. W produkcji niebawem pojawi się nowa postać, która wpłynie na życie Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Będzie to... Marek! Bo właśnie takie imię otrzymała nowa postać.

Redakcja poleca

Na ten moment wiadomo, że nowy Marek będzie pełnił w serialu "BrzydUla" rolę PR-owca, który będzie miał za zadanie wpłynąć na jeszcze lepszy rozwój firmy Febo & Dobrzański. Co więcej, młody i ambitny chłopak będzie zainteresowany Ulą, a w serialu pojawi się, gdy Dobrzański wyjdzie do Włoch, by spotkać się z Pauliną.

W nowego bohatera wcieli się Aleksander Milicević, którego widzowie kojarzą z ról w "Planecie singli", "Czarnym mercedesie" czy "Ciemno, prawie noc". Poniżej można zobaczyć oficjalne zdjęcie z planu.

"BrzydUla": kiedy oglądać serial?

Serial "BrzydUla" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.35 na antenie TVN7.

Zobacz także:  "Hawkeye": Piotr Adamczyk w serialu Marvela. Kogo gra polski aktor?

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl

Nie tylko "Chyłka": Najlepsze polskie seriale kryminalne [ZDJĘCIA]