Obserwuj w Google News

"BrzydUla 2", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Kuba poważnie chory? [15.10]

1 min. czytania
12.10.2020 13:36
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 9. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się dzieje z Kubą? Czy Ula odkryje spisek? Przeczytajcie streszczenie 9. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 9 - STRESZCZENIE
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER

"BrzydUla 2", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 9 - streszczenie

Streszczenie 9. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Gdy Ula rozmawia z Violettą, Kuba doznaje wstrząsu anafilaktycznego. Główna bohaterka zawozi syna do szpitala, gdzie zarzuca Arturowi zbagatelizowanie stanu chłopca. Prawa szybko wychodzi jednak na jaw. Sebastian jest wściekły na Marka za jego zachowanie i stara się z nim porozmawiać. Wieczorem umawia się na spotkanie z asystentką. Tymczasem Maciek desperacko poszukuje pracy, by Ania mogła rzucić pracę i trzymać się z dala od swojego szefa.

BrzydUla 2, odcinek 9 - gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w czwartek 15 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Usta Usta, sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVN? [DATA]