Obserwuj w Google News

"BrzydUla 2", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Violetta i Sebastian zbliżają się do siebie? [12.10]

1 min. czytania
07.10.2020 15:20
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 6. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Kto jeszcze skrywa tajemnice przed Ulą? Jak rozwinie się relacja Violetty i Sebastiana? Przeczytajcie streszczenie 6. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 6 - STRESZCZENIE
fot. Bartosz KRUPA/East News

"BrzydUla 2", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 6. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 6 - streszczenie

Streszczenie 6. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula orientuje się, że nie tylko mąż skrywa przed nią sekrety. Informacje o swoim życiu zatajają przed nią również jej syn Kuba oraz Ala i Józef. Wszystko tłumaczą tym, że nie chcą by się zamartwiała. Marek udaje się na spotkanie z Sebastianem i Violettą, którą w końcu udaje mu się namówić do współpracy biznesowej. Gdy byli kochankowie zostają sami, ich rozmowa zaczyna przybierać niebezpieczny obrót. 

BrzydUla 2, odcinek 6 - gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w poniedziałek 12 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Czerwona królowa, odcinek 7 - STRESZCZENIE. Zbarski oświadcza się Reginie! [20.10]