Obserwuj w Google News

"BrzydUla 2", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Konfrontacja Uli z Markiem [09.10]

1 min. czytania
06.10.2020 16:03
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 5. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Jak Marek poradzi sobie z sytuacją? Jak przebiegnie spotkanie Violetty i Sebastiana? Przeczytajcie streszczenie 5. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 5 - STRESZCZENIE
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla 2", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 5. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 5 - streszczenie

Streszczenie 5. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek znajduje się w trudnej sytuacji i za wszelką cenę stara się nie doprowadzić do bezpośredniej konfrontacji z Ulą. Podczas spotkania z nią i Violettą towarzysza mu Sebastian i Adam. Jego plan jednak zawodzi, a Ula doprowadza do rozmowy z cztery oczy. Tymczasem Violetta i Sebastian przeżywają swoje spotkanie po latach. Uświadamiają sobie, że wciąż coś do siebie czują. Kończy się to dość zaskakującą propozycją. Ania postanawia zrobić Maćkowi niespodziankę i w przerwie obiadowej wpada do domu, by spędzić z ukochanym romantyczne popołudnie. Nastrój nie trwa jednak zbyt długo.

BrzydUla 2, odcinek 5 - gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w piątek 9 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Brzydula 2: widzowie zawiedzeni serialem? "Żenujące sceny i sztywna gra aktorska"