Obserwuj w Google News

"BrzydUla 2", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Violetta odrzuca propozycję Marka [07.10]

1 min. czytania
02.10.2020 17:37
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 3. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Jak powiodą się negocjacje Marka z Panią Hu? Przeczytajcie streszczenie 3. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 3 - STRESZCZENIE
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla 2", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 3. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 3 - streszczenie

Streszczenie 3. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula nie może zrozumieć, czemu Marek jest tak przeciwny jej powrotowi do pracy. Podejrzewa, że chodzi o Nadię. Im dłużej o ty myśli, tym bardziej jest przekonana, że chce wrócić do życia zawodowego. Ala i Józef oferują jej pomoc w opiece nad Antosiem. Tymczasem Marek i Nadia usilnie próbują skontaktować się z Panią Hu. Odprawieni przez asystentkę, znajdują ją w SPA. Violetta nie chce jednak rozmawiać o współpracy i zapewnia, że skontaktuje się następnego dnia. Nadia namawia Marka, by wybił Uli z głowy pomysł z powrotem do pracy.

BrzydUla 2, odcinek 3 - gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w środę 7 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Eska.pl