Obserwuj w Google News

"BrzydUla 2", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Ula wróci do pracy? [06.10]

1 min. czytania
01.10.2020 17:27
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 2. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Czy Ula wróci do pracy? Jak Bożenka odnajdzie się w firmie? Przeczytajcie streszczenie 2. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 2 - STRESZCZENIE
fot. Jan BIELECKI/East News

"BrzydUla 2", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 2 - streszczenie

Streszczenie 2. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Maciek próbuje odnaleźć się w roli tatusia. Oboje z Ulą tęsknią za pracą, choć ona upiera się przy tym, że jest szczęśliwa w domu z dziećmi. Maćkowi udaje się jednak, nie do końca świadomie, namówić ją do powrotu do pracy. Jej przekonanie, że wszystko się uda rozmija się z reakcją Marka, który stanowczo odmawia. Sebastian szuka posady dla Bożenki, lokując ją ostatecznie w księgowości. Adam usiłuje się jej pozbyć, jednak z czasem zmienia zdanie. Stara się też uświadomić Marka i Sebę o słabej sytuacji finansowej ich firmy. Marek wpada na plan ratowania budżetu - podejmą współpracę z niejaką Panią Hu, którą okazuje się być nie kto inny, a Violetta we własnej osobie.

BrzydUla 2, odcinek 2 - gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć we wtorek 6 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

BrzydUla 2 - POWTÓRKI: kiedy, o której, gdzie oglądać w TV i online?