Obserwuj w Google News

"BrzydUla 2", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Nadia bohaterką! [16.10]

1 min. czytania
13.10.2020 16:19
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 10. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Jaki dramat rozegra się w F&D? Jak przebiegnie spotkanie Maćka z Kacprem? Przeczytajcie streszczenie 10. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 10 - STRESZCZENIE
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

"BrzydUla 2", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 10 - streszczenie

Streszczenie 10. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek nie przyznaje się żonie, że noc spędził w towarzystwie Nadii. Tymczasem pod Ulą zarywa się łóżko. Kobieta czuje się bardzo nieatrakcyjna. Co więcej, podsłuchuje rozmowę dzieci, co tylko pogarsza jej samopoczucie. Postanawia nie wracać jeszcze do pracy. Z pomocą przychodzi jej jednak Artur. F&D walczy o produkcję kombinezonów roboczych. Gdy Wojtek pokazuje wszystkim projekty Pshemko, doznają oni szoku. Sytuację ratuje jednak Nadia. Tymczasem Sebastian jest przekonany, że Nadia i Marek mają romans. Postanawia poważnie porozmawiać z przyjacielem. Ania ma dość zazdrości Maćka i postanawia zapoznać go z Kacprem. Spotkanie przybiera niespodziewany obrót.

BrzydUla 2, odcinek 10 - gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w piątek 16 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

"M jak miłość", odcinek 1537: Natalka straci córkę. Justyna zabierze jej wszystko