Obserwuj w Google News

"BrzydUla 2", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Marek ma romans? [05.10]

1 min. czytania
30.09.2020 12:48
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 1. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Jak zmieniło się życie bohaterów? Co odkryje Ula? Przeczytajcie streszczenie 1. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 1 - STRESZCZENIE
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla 2", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 1. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 1 - streszczenie

Streszczenie 1. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula [Julia Kamińska] to niepracująca mamusia bezgranicznie zakochana w swoich pociechach. Uparcie twierdzi, że jest szczęśliwa i nie zamieniłaby swojego życia na choćby najlepszą karierę świata. W końcu dzieli je z ukochanym Markiem [Filip Bobek], a to jej wystarcza. W dniu 10. rocznicy ich ślubu, Ula wyczekuje na Marka z niespodzianką. Małżonek ma wrócić z Włoch. I wraca, jednak w domu się nie pojawia. Gdy nie odbiera również telefonu, zmartwiona kobieta postanawia udać się do jego biura. Zabiera ze sobą Bożenkę [Paulina Kondrak], kuzynkę Maćka [Paulina Kondrak], której obiecała stanowisko asystentki prezesa. Gdy docierają jednak na miejsce okazuje się, że ta posada jest już zajęta. Przez długonogą i niezwykle atrakcyjną Nadię [Magdalena Koleśniak]. Ula zaczyna podejrzewać męża o romans i zdruzgotana wraca do domu. Tam czeka na nią kolejny szok.

BrzydUla 2, odcinek 1 - gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w poniedziałek 5 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

10 seriali w sam raz na jesień. Co oglądać na Netflixie, HBO GO i w telewizji?