Obserwuj w Google News

BrzydUla 2 - POWTÓRKI: kiedy, o której, gdzie oglądać w TV i online?

2 min. czytania
01.10.2020 11:56

Kiedy powtórki "BrzydUli"? Premiera długo wyczekiwanego nowego sezonu serialu odbędzie się 5 października, a nowe odcinki będzie można oglądać codziennie w dni powszednie. Nie wszyscy jednak wiedzą, kiedy emitowane będą powtórki "BrzydUli 2". Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

BrzydUla 2 - POWTÓRKI: kiedy, o której, gdzie oglądać w TV i online?
fot. RAFAL MESZKA/East News

"BrzydUla 2" - kiedy oglądać powtórki serialu? O której godzinie emisja w telewizji? Czy odcinki produkcji dostępne będą także online? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy powtórki "BrzydUli 2". 

Powtórki BrzydUli 2 - kiedy oglądać w telewizji?

Premiera długo wyczekiwanej nowej edycji serialu zaplanowana została na poniedziałek, 5 października 2020. Kolejne odcinki produkcji emitowane będą codziennie w dni powszednie o godzinie 18:30 w TVN7. Osoby, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorami lub zwyczajnie przegapiły ostatni odcinek polskiego serialu, mogą obejrzeć powtórkę "BrzydUli 2".

Powtórki odcinków serialu emitowane będą w weekend na antenie TVN w specjalnych blokach - po trzy odcinki w soboty i dwa w niedziele. Emisja powtórek "BrzydUli 2" w weekend rozpoczynać się będzie o godzinie 11:30.

BrzydUla 2 - POWTÓRKI: gdzie oglądać online?

Powtórki "BrzdUli 2" będzie można oglądać także bezpłatnie online. Odcinki po telewizyjnej premierze dostępne będą w serwisie internetowym Player.pl. Warto także w tym miejscu wspomnieć, że na powyższej platformie będzie można również oglądać przedpremierowe odcinki serialu "BrzydUla". Za taką opcję trzeba będzie jednak zapłacić.

BrzydUla 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [OBSADA, ZWIASTUN]

Poniżej zamieszczamy zwiastun "BrzydUli 2". W krótkiej zapowiedzi widzimy żonę Marka, Ulę, która postanowiła poświęcić się rodzinie, a karierę odsunęła na dalszy plan. Wszystko się może jednak skomplikować, gdy na horyzoncie pojawi się nowa asystentka Prezesa Dobrzańskiego. 

RadioZET.pl