Obserwuj w Google News

"Bolivar" - odcinek 61 - STRESZCZENIE. Ważą się losy nowej konstytucji [22.08]

2 min. czytania
17.08.2022 14:56
Zareaguj Reakcja

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 61. odcinku serialu?

Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Bolivar” to nowa propozycja stacji  TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 61 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 60. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

„Bolivar”, odcinek 61 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 61. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Santander dwoi się i troi, aby przekonać delegatów do swojej wersji konstytucji. Tymczasem Bolivar odpoczywa w mieście Bucaramanga. Towarzyszą mu Jose, Dionisio i O'Leary. Tylko ten ostatni jest uprawniony do obserwowania obrad konwencji konstytucyjnej. Simon jest zły z tego powodu. Oddaje się więc wspominaniu lepszej przeszłości. Okazuje się jednak, że mężczyzna martwił się na marne. Sprawy ostatecznie przybierają korzystny dla niego obrót. W tym czasie Gervasio rozważa możliwość wyjazdu z Bogoty.

Manuelita wydaje skromne przyjęcie z okazji przyjazdu Fernanda Bolivara – bratanka Wyzwoliciela. Wśród gości znajdują się pani Rocha i jej znajomi. Ich zaproszenie było celowym gestem ze strony gospodyni – w ten sposób chciała dać im do zrozumienia, że wie o ich machinacjach. W trakcie spotkania wyjawia też Fernandowi mroczne sekrety z tajemniczej przeszłości kobiety. Co w młodości robiła pani Rocha? Widzowie dowiedzą się wraz z Fernandem.

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 UWAGA! Z powodu zmian w ramówce odcinki 60 i 61 zostaną wyemitowane w poniedziałek 22 sierpnia o 21.05 i 22.00. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także:  FEST Festival 2022: Najlepsze koncerty tegorocznej edycji [RELACJA i TOP7]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.