Obserwuj w Google News

Szokujące sceny w "Barwach szczęścia". Stawicki pobije Dominikę?

2 min. czytania
11.09.2020 13:56

"Barwy szczęścia" wróciły na antenę Telewizji Polskiej po wakacyjnej przerwie. W nowych odcinka widzowie zobaczą kilka szokujących scen. Czy Stawicki pobije Dominikę? Zdradzamy, co się wydarzy w serialu.

Piotr Borowski
fot. Mariusz Grzelak/REPORTER

"Barwy szczęścia": szokujące sceny w nowych odcinkach. Polskie seriale codziennie często nie ukazują idealnego życia. Bohaterowie odczuwają rozczarowanie, ból lub nie radzą sobie z problemami. W nowych epizodach "Barw szczęścia" zobaczymy, jak Stawicki (Piotr Borowski) potraktuje Dominikę (Karolina Chapko). Czy mężczyzna ją skrzywdzi?

Zobacz także:  "Warszawianka": nowy polski serial HBO. W roli głównej Borys Szyc 

"Barwy szczęścia": Stawicki skrzywdzi Dominikę?

"Barwy szczęścia" na dobre wróciły na antenę Telewizji Polskiej. W najnowszych epizodach widzowie zobaczą, że Dominika jest bez pamięci zakochana w Zbigniewie. Kobieta jest w stanie zrobić dla Stawickiego wszystko. Renata (Anna Mrozowska) będzie próbowała sprowadzić ją na ziemię. Uważa ona, że lekarz wykorzystuje Dominikę i traktuje ją jak służącą.

Mężczyzna chce, by Dominika rzuciła pracę i zajmowała się w domu. W pewnym momencie zrozumie, że ukochany nie traktuje ją z należytym szacunkiem. Jak podaje telemagazyn.pl - dziewczyna poczuje się jak kura domowa i uzna, że musi wrócić do pracy. Będzie próbowała odzyskać posadę, jednak Stawicki nie będzie z tego powodu zadowolony. Mężczyzna ma stracić nad sobą panowanie. Co się wydarzy? Dowiemy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia": Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Barwy szczęścia" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "BrzydUla" poza główną anteną TVN. Gdzie będzie można oglądać nowe epizody? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl