Obserwuj w Google News

"Barwy szczęścia": polski serial masowo traci widzów. Co się stało?

1 min. czytania
29.09.2022 15:47
Zareaguj Reakcja

"Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych seriali. Wielu Polaków nie wyobraża sobie, by nie zakończyć dnia seansem produkcji TVP2. Okazuje się, że serial notuje spadki oglądalności. Jaki jest tego powód?

Barwy szczęścia
fot. Jan Bielecki/East News

"Barwy szczęścia": polski serial masowo traci widzów. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - na początku sezonu 2022/2023 "Barwy szczęścia" ogląda średnio 1,46 mln widzów. Rok temu szacowano, że jest to 1,71 milionów widzów.

Zobacz także:  Serial "Wataha" w telewizji. Ponownie można zobaczyć hit HBO. Kiedy i gdzie?

"Barwy szczęścia": polski serial masowo traci widzów. Co się stało?

"Barwy szczęścia" to popularna polska telenowela. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2007 roku. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - obejrzało go ponad 5 milionów Polaków. Na przestrzeni tych 15 lat wiele się zmieniło, zeszczuplała też widownia "Barw szczęścia", jednak serial wciąż cieszy się dużą popularnością.

Redakcja poleca

Co sprawiło, że serial przestało oglądać aż 250 tysięcy widzów? Na ten moment nie ma konkretnych danych. Serial wciąż przyciąga wielu widzów. W produkcji nie brakuje wciągających wątków, nic nie zapowiada zatem, że Telewizja Polska mogłaby zrezygnować z tego formatu.

"Barwy szczęścia": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Barwy szczęścia" jest dostępny na antenie TVP2. Produkcja jest emitowana poniedziałku do piątku o godzinie 20.10.

Zobacz także:  "M jak miłość": Zdrada w serialu. Czy to koniec ulubionej pary widzów?

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl/wirtualnemedia.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News