Obserwuj w Google News

"Barwy Szczęścia" - odcinek 2293 - STRESZCZENIE. Ten z niezapowiedzianymi wizytami [25.09]

2 min. czytania
24.09.2020 19:48
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2293. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2293. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Jasper Sołtysiewicz, barwy szczęścia
fot. Elzbieta Kasperska/TVP/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2293 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2291. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”. 

"Barwy szczęścia": Patryk wejdzie w trefny biznes. Wpadną z Agatą w długi?

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2293 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2293. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Wioletta niezapowiedzianie zjawia się w domu Marczaków. Prosi ich o opiekę nad Emilką, gdy sama wybierze się do gabinetu medycyny estetycznej. Jednak, jako że Malwina musi iść do pracy, wnuczką zajmują się Małgorzata z Jerzym. Podczas, gdy próbują zajmować się wnuczką, dochodzi do groźnego wypadku.

Krystyna, chcąc być dobrą gospodynią, wpada do swoich nowych najemców, przynosząc im pyszne śniadanie. Sandra nie jest jednak zadowolona z niezapowiedzianej wizyty. Jej gniew może tylko spotęgować, gdyż bo jej nieobecność Justin pokazuje mieszkanie swoim przyjaciołom – Sergiuszowi i Protowi. Między słowami proponuje im zamieszkanie razem. 

W tym czasie Oliwia wreszcie spotyka się z Jowitą. W trakcie spotkania wygarnia koleżance, że nie zgadza się, by ta werbowała dziewczyny do pracy w agencji towarzyskiej. Jowita jest jednak niewzruszona, nie widząc w tym nic złego. Jej zdaniem najstarszy zawód świata pozwala zarobić dobre pieniądze. Oliwia jest wkurzona. Dziewczyny rozstają się w gniewie

Następnego dnia Jowita zapisuje się do klubu fitness. Juz podczas pierwszych zajęć w jej oko wpada Alan. Szykuje się kolejny romans?

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już w piątek 25 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Gambit Królowej“: Marcin Dorociński w nowym serialu Netfliksa. Jest zwiastun.