Obserwuj w Google News

Anna Jantar bohaterką serialu. Powstanie też film o słynnej piosenkarce

2 min. czytania
31.07.2020 12:00
Zareaguj Reakcja

Anna Jantar to znana polska piosenkarka, która zginęła w katastrofie lotniczej. Okazuje się, że powstanie film i serial o artystce. Powtórzą sukces produkcji o Annie German?

Anna Jantar
fot. YouTube/Polskie Nagrania/Screen

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej pod Warszawą, wracając z koncertów w Stanach Zjednoczonych. Do tragedii doszło 14 marca 1980 roku, zatem mija równo 40 lat od tamtych wydarzeń. W pamięci wielu fanów piosenkarka zapisała się jako osoba o wyjątkowym głosie i niezwykłej scenicznej wrażliwości. Okazuje się, że Telewizja Polska zrealizuje film i serial o tragicznie zmarłej artystce.

Anna Jantar bohaterką filmu i serialu

Już jakiś czas temu TVP złożyło córce Anny Jantar, Natalii Kukulskiej, propozycję nakręcenia serialu o nieżyjącej gwieździe. Córka wyraziła zgodę, a miało to być już kilka miesięcy temu. Jak informuje "Na żywo", trwają wstępne rozmowy a spadkobierczyni gwiazdy bardzo zależy, by scenariusz w pełni oddawał to, jaką osobą była Jantar oraz jak wyglądało jej życie. Jak spekulują media, może to być niełatwe zadanie, gdyż między nią a mężem w ostatnich miesiącach przed katastrofą nie układało się najlepiej. Czy serial i film o Annie Jantar będzie ujawniał kulisy małżeństwa z Jarosławem Kukulskim? Te szczegóły nie są znane, a córka artystki nie zabrała jeszcze w tej sprawie głosu.

Natalia Kukulska pierwszy raz odwiedziła miejsce śmierci matki

Sprawa jest trudna, bo jak wiadomo, małżeństwo Anny Jantar tuż przed śmiercią w katastrofie lotniczej znalazło się na poważnym zakręcie. Nie jest tajemnicą, że para nie była ze sobą szczęśliwa” - informuje "Na żywo".

Co więcej, podobno Natalia Kukulska dostała jeszcze inną propozycję: to ona miałaby się wcielić w rolę sławnej matki! Z pewnością byłaby to wielka niespodzianka dla fanów Natalii i prawdziwy hołd oddany Annie Jantar. Czy serial powtórzy sukces tego o Annie German? Czekamy na więcej szczegółów.

RadioZET.pl/Na żywo/AS