Obserwuj w Google News

"Anna Boleyn": Jodie Turner-Smith jako słynna królowa w pierwszej zapowiedzi serialu [WIDEO]

2 min. czytania
08.04.2021 10:30
Zareaguj Reakcja

Jodie Turner-Smith w kontrowersyjnej roli Anny Boleyn. W sieci ukazała się pierwsza zapowiedź nadchodzącego serialu. Co wiemy o produkcji i kiedy odbędzie się premiera? Zdradzamy szczegóły.

"Anna Boleyn": Jodie Turner-Smith jako słynna królowa w pierwszej zapowiedzi serialu [WIDEO]
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER; Ann Ronan Picture Library/Image State/East News

"Anna Boleyn" z  Jodie Turner-Smith w roli głównej to serial, o którym było głośno jeszcze na długo przed jego premierą. Obsadzenie czarnoskórej aktorki w roli słynnej angielskiej królowej spotkało się z dezaprobatą części odbiorców. Twórcy zapewniają jednak, że "Anna Boleyn" ma być mrożącym krew w żyłach thrillerem, nie serialem historycznym. Co przedstawia pierwsza zapowiedź?

"Anna Boleyn" - pierwsza zapowiedź serialu z Jodie Turner-Smith

"Anna Boleyn" od Sony i Channel 5 ma być miniserialem traktującym o ostatnich miesiącach życia słynnej angielskiej królowej. W ramach przypomnienia - Anna Boleyn byłą drugą żoną króla Henryka VIII z dynastii Tudorów i matką królowej Elżbiety I. W 1536 roku została oskarżona o cudzołóstwo, kazirodztwo i zdradę stanu, a następnie osadzona w Tower of London. 19 maja 1536 roku zginęła na szafocie.

"Anna Boleyn"Jodie Turner-Smith to produkcja zapowiadana jako pełen napięcia thriller psychologiczny, dla którego ważniejsze od zgodności z historią, jest rzucenie zupełnie nowego światła na schyłek życia legendarnej królowej. Pierwsze opinie o serialu wskazują, że czeka nas hit na miarę netflixowego "The Crown", a to już nie lada komplement!

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Anna Boleyn" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery serialu "Anna Boleyn". Produkcja liczyć będzie trzy odcinki, które wyreżyserowała Lynsey Miller. Za scenariusz odpowiada zaś Eve Hedderwick Turner

W obsadzie, poza Jodie Turner-Smith, znaleźli się: Paapa Essiedu ("I May Destroy You") jako George Boleyn i Mark Stanley ( "Gra o tron") jako król Henryk VIII, a także Amanda Burton, Thalissa Teixeira, Barry Ward oraz Jamael Westman.

Redakcja poleca
7 aktorów, którzy poświęcili się dla roli. Niektóre historie są niewiarygodne

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com