Obserwuj w Google News

Amazon kasuje serial po 1. sezonie. Nie będzie nowych odcinków „I Know What You Did Last Summer”

2 min. czytania
10.01.2022 13:25
Zareaguj Reakcja

„I Know What You Did Last Summer” skasowane! Nowy serial Amazon Prime Video, będący nową adaptacją powieści i filmu o tym samym tytule, nie doczeka się nowych odcinków. Produkcja została anulowana po pierwszym sezonie.

I Know What You Did Last Summer - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

„I Know What You Did Last Summer” nie doczeka się 2. sezonu. Serial Amazon Prime Video , który zadebiutował na platformie w październiku 2021 roku, opowiadała historię grupy przyjaciół, którzy nieumyślnie spowodowali śmiertelny wypadek, a następnie zatuszowali zbrodnię. Sęk tkwi w tym, że po roku ktoś zaczyna wysyłać im pogróżki i ścigać za to, „co zrobili zeszłego lata”, jak głosi oryginalny tytuł.

Serialowa produkcja bazowała na powieści Lois Duncan, która była bazą dla dwóch horrorowych hitów z gatunku slashera, które zadebiutowały w kinach pod koniec lat 90. Nowa wersja „Koszmaru minionego lata” poszerzała nieco wątki znane z filmu i wprowadzała kilka własnych pomysłów. Jednym z nich był ten, w którym ofiarą licealistów była… siostra bliźniaczka głównej bohaterki.

Produkcja spotkała się z dość chłodnym przyjęciem przez widzów i krytyków, co jak widać – poskutkowało niewystarczającą widownią, by Prime Video zdecydowało się kontynuować serial.

Redakcja poleca

„I Know What You Did Last Summer” – zwiastun

Serial reklamowany był następującym zwiastunem:

„I Know What You Did Last Summer” – gdzie oglądać?

Pierwszy sezon niewznowionego na nowe odcinki serialu można wciąż oglądać na platformie streamingowej Amazon Prime Video. W serwisie znajdziemy 8 odcinków premierowego (i jedynego) sezonu serialu, który, co ważne – domyka najważniejsze wątki, nie pozostawiając widza z nierozwiązanym cliffhangerem.

Czytaj także:  Bob Saget nie żyje. Aktor serialu "Pełna chata" miał 65 lat

RadioZET.pl/Deadline

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]